Coaches

Naam Van To
R. Kristinsson 01.01.2018
W. Thórsson 26.06.2016 31.12.2017
B. Gudjónsson 01.01.2015 25.06.2016
R. Kristinsson 01.05.2011 30.11.2014
L. Ólafsson 01.07.2007 31.12.2010