Coaches

Naam Van To
Sergio 10.04.2018
Luis César 01.07.2017 10.04.2018
Paco Herrera 01.07.2016 30.06.2017
Alberto López 26.04.2016 30.06.2016
Miguel Portugal 21.10.2015 25.04.2016
Gaizka Garitano 06.07.2015 21.10.2015
Rubí 03.06.2014 18.06.2015
Juan Ignacio Martínez 17.06.2013 22.05.2014
M. Đukić 06.07.2011 04.06.2013
Abel Resino 06.12.2010 30.06.2011
Antonio Gómez 01.06.2010 05.12.2010
Javier Clemente 06.04.2010 30.06.2010
Onésimo 01.02.2010 06.04.2010
Mendilibar 01.07.2006 31.01.2010
Santos 27.04.2004 31.05.2004
Fernando Vázquez 01.08.2003 26.04.2004
Gregorio Manzano 01.07.1999 30.06.2000
Rafael Benítez 01.07.1995 12.02.1996