Coaches

Naam Van To
N. El Maestro 01.07.2018
H. Yanev 01.05.2018 30.06.2018
S. Belchev 28.11.2016 30.04.2018
E. Iordănescu 25.08.2016 28.11.2016
H. Yanev 30.06.2015 21.08.2016
L. Penev 29.04.2015 01.06.2015
G. Ivanov 24.03.2015 28.04.2015
S. Mladenov 16.07.2013 20.03.2015
M. Radukanov 12.03.2013 30.06.2013
M. Ješić 08.01.2013 12.03.2013
S. Mladenov 06.03.2012 31.12.2012
D. Penev 25.10.2011 05.03.2012
M. Radukanov 22.10.2010 25.10.2011
G. Jovanovski 17.08.2010 21.10.2010
S. Borisov 17.08.2010 04.09.2010
P. Dochev 13.05.2010 16.08.2010
I. Andone 17.01.2010 30.03.2010
M. Ješić 23.02.2005 05.04.2006