Wedstrijden

 Finale Prize money: ($ 4,240)

15/10/17 (1) H. Zeballos 1 - 2 N. Kicker (3) Bekijk gebeurtenis Meer info

 Halvefinale Prize money: ($ 2,510)

14/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 G. Melzer (4) Bekijk gebeurtenis Meer info
14/10/17 (3) N. Kicker 2 - 0 Gastao Elias (7) Bekijk gebeurtenis Meer info

 Kwartfinale Prize money: ($ 1,460)

13/10/17 F. Coria 1 - 2 N. Kicker (3) Bekijk gebeurtenis Meer info
13/10/17 (4) G. Melzer 2 - 0 Joao Domingues Bekijk gebeurtenis Meer info
13/10/17 (7) Gastao Elias 2 - 0 F. Delbonis (2) Bekijk gebeurtenis Meer info
14/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 R. Olivo (5) Bekijk gebeurtenis Meer info

 1/16 Finale Prize money: ($ 860)

11/10/17 (4) G. Melzer 2 - 0 B. Rola Bekijk gebeurtenis Meer info
11/10/17 A. Collarini 1 - 2 Joao Domingues Bekijk gebeurtenis Meer info
11/10/17 F. Coria 2 - 0 J. Ficovich (WC) Bekijk gebeurtenis Meer info
11/10/17 J. Munar 0 - 2 N. Kicker (3) Bekijk gebeurtenis Meer info
12/10/17 (7) Gastao Elias 2 - 0 F. Arguello Bekijk gebeurtenis Meer info
13/10/17 M. Janvier 0 - 2 F. Delbonis (2) Bekijk gebeurtenis Meer info
13/10/17 M. Linzer 0 - 2 R. Olivo (5) Bekijk gebeurtenis Meer info
13/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 M. Gonzalez Bekijk gebeurtenis Meer info

 1/32 Finale Prize money: ($ 520)

09/10/17 (AL) C. Lindell 0 - 2 J. Ficovich (WC) Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 (WC) H. Casanova 0 - 2 J. Munar Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 (4) G. Melzer 2 - 0 Joao Sorgi Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 J. Kovalik 1 - 2 F. Coria Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 Joao Domingues 2 - 0 F. Bagnis (6) Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 Guilherme Clezar 1 - 2 M. Linzer Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 (WC) S. Baez 0 - 2 A. Collarini Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 F. Arguello 2 - 0 F. Mena (AL) Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 Goncalo Oliveira 0 - 2 M. Janvier Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 (Q) M. Vilella Martinez 0 - 2 N. Kicker (3) Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 (Q) J. Londero 0 - 2 F. Delbonis (2) Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 M. Gonzalez 2 - 0 Joao Souza Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 A. Martin 0 - 2 R. Olivo (5) Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 (Q) M. Cuevas 0 - 2 B. Rola Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 (7) Gastao Elias 2 - 0 M. Giner (Q) Bekijk gebeurtenis Meer info
10/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 J. Paz Bekijk gebeurtenis Meer info

 Kwalificatie finale

09/10/17 (2) M. Giner 2 - 1 L. Hampel (8) Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 (3) M. Vilella Martinez 2 - 0 J. Paz (6) Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 M. Cuevas 2 - 1 G. Olivieri Bekijk gebeurtenis Meer info
09/10/17 (1) J. Hernandez-Fernandez 0 - 2 J. Londero (5) Bekijk gebeurtenis Meer info

 Kwalificatie 2e ronde

08/10/17 (3) M. Vilella Martinez 2 - 0 Pedro Sakamoto Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 (WC) N. Arreche 1 - 2 J. Paz (6) Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 M. Cuevas 2 - 0 Santiago Besada (WC) Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 (1) J. Hernandez-Fernandez 2 - 0 M. Kestelboim Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 (2) M. Giner 2 - 1 J. Galarza Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 M. Descotte 1 - 2 L. Hampel (8) Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 (WC) J. Otegui 0 - 2 J. Londero (5) Bekijk gebeurtenis Meer info
08/10/17 G. Villanueva 0 - 2 G. Olivieri Bekijk gebeurtenis Meer info

 Kwalificatie 1e ronde

07/10/17 (1) J. Hernandez-Fernandez 2 - 0 C. Ugo Carabelli Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 Carlos Severino 1 - 2 M. Kestelboim Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 (3) M. Vilella Martinez 2 - 0 F. Agamenone Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 F. Egea RET Santiago Besada (WC) Meer info
07/10/17 (WC) B. Britez 0 - 2 Pedro Sakamoto Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 (WC) N. Arreche 2 - 1 M. Pena Lopez Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 A. Velotti 0 - 2 J. Paz (6) Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 (4) Daniel Da Silva 0 - 2 M. Cuevas Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 (2) M. Giner 2 - 1 G. Lama Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 J. Galarza 2 - 0 M. Estevez (PR) Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 M. Descotte 2 - 0 Juan Grassi (WC) Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 Oscar Gutierrez 1 - 2 L. Hampel (8) Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 (WC) J. Otegui 2 - 0 T. Tirante (WC) Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 Fernando Romboli 0 - 2 J. Londero (5) Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 (PR) D. Souto 0 - 2 G. Villanueva Bekijk gebeurtenis Meer info
07/10/17 G. Olivieri 2 - 1 Bruno Sant'Anna (7) Bekijk gebeurtenis Meer info

Tours

Info

Name
Copa Topper

Category
Normal

Land
Argentinië
Datum
Oct 07 - Oct 15

Draw size
16

Format
Men Single

Oppervlak
Clay

Prize money
$ 50,000

Winnaar
$ 7,200