19 oktober 2018

Calendar

Oostenrijk - Damen Volley League

More…
  Trofaiach/Eisenerz 20 : 00 Prinz Brunnenbau Meer info

Brazilië - Campeonato Paulista U19

More…
  São Caetano U19 00 : 00 Ibirapuera Volei U19 Meer info

Brazilië - Campeonato Carioca Women

More…
  Botafogo FR 01 : 00 CR Flamengo Meer info

Brazilië - Campeonato Paranaense Women

More…
  Amavolei/Famma/Maringá 00 : 30 Positivo/Londrina Meer info

Bulgarije - Superliga

More…
  Cherno More Varna 17 : 00 CSKA Sofia Meer info
  VC Hebar Pazardzhik 17 : 30 Montana Meer info
  Minyor Pernik 17 : 30 Deya Volley Burgas Meer info

Finland - Miesten Liiga

More…
  Loimu 17 : 30 Tiikerit Meer info

Finland - Naisten Liiga

More…
ES LP Kangasala 3 - 0 LiigaPloki Bekijk gebeurtenis Meer info

Frankrijk - Ligue A

More…
  Narbonne 20 : 00 Nantes Rezé Meer info
  Rennes 20 : 00 Ajaccio Meer info

Frankrijk - Ligue B

More…
  CNVB 20 : 00 Saint-Quentin Meer info

Israel - Women League

More…
ES Hapoel Kiryat Ata 3 - 0 Ben Gurion Beer Sheva Bekijk gebeurtenis Meer info
ES Maccabi Raanana 1 - 3 Maccabi Haifa Bekijk gebeurtenis Meer info
ES Menashe Hadera Hefer 3 - 0 Maccabi Hod Hasharon Meer info
ES Hapoel Kfar Saba 3 - 1 KK Tel Aviv Bekijk gebeurtenis Meer info

Zuid-Korea - V-League

More…
ES Incheon Jumbos 3 - 1 Suwon KEPCO 45 Bekijk gebeurtenis Meer info

Noord Amerika - Copa Panamericana U23

More…
ES Mexico U23 3 - 0 Peru U23 Bekijk gebeurtenis Meer info
ES Guatemala U23 3 - 0 Nicaragua U23 Bekijk gebeurtenis Meer info

Polen - Plusliga

More…
ES Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Bydgoszcz Bekijk gebeurtenis Meer info

Roemenië - Cup Women

More…
  CSU Galati 16 : 30 ACS Penicilina Iasi Meer info

Rusland - Super League

More…
ES Dinamo Moskva 2 - 3 Zenit Kazan Bekijk gebeurtenis Meer info

Rusland - Cup Women

More…
  Zarechie Odintsovo 11 : 00 Minchanka Minsk Meer info
  Enisey Krasnoyarsk 13 : 00 Severyanka Cherepovets Meer info
  Uralochka NTMK 16 : 30 Tyumen Tyumen Meer info
  Lokomotiv Kaliningrad 19 : 00 Ufimochka Meer info

Servie - Wiener Stadtische Liga

More…
  Crvena Zvezda 18 : 00 NIS Vojvodina Meer info

Servie - Wiener Stadtische Liga (W)

More…
  Crvena Zvezda 20 : 30 UB Meer info

Slowakije - Extraliga Ženy

More…
  Slavia Bratislava 17 : 00 UKF Nitra Meer info

Slovenië - DOL moški

More…
  Calcit Kamnik 19 : 30 MOK Krka Meer info

Oekraine - SuperLeague

More…
ES Barkom Lviv 0 - 3 Vinnica Bekijk gebeurtenis Meer info
ES Khimprom Sumy 1 - 3 VSK Law Academy Bekijk gebeurtenis Meer info
ES VK Favorit 2 - 3 Burevesnik-SVSM Bekijk gebeurtenis Meer info
ES Sertse Podillya 2 - 3 Novator Bekijk gebeurtenis Meer info

Oekraine - Cup Women

More…
  Galichanka-TNEU 12 : 00 Polissia Meer info
  Bylozgar-Meduniver… 14 : 00 Novator Meer info

Wereld - World Championship (W) - Semi-finals

More…
ES Serbia 3 - 1 Netherlands Bekijk gebeurtenis Meer info
ES China PR 2 - 3 Italy Bekijk gebeurtenis Meer info

Wereld - World Championship (W) - 5th Place Final

More…
ES Japan 1 - 3 United States Bekijk gebeurtenis Meer info

Competities